Skip to content

Ozelders.com Hakkında Ders almak ve ders vermek isteyenlerin buluştuğu nokta, Ozelders.com.

Ozelders.com, bire bir ve grup özel ders alanında Türkiye'nin en önde gelen ve en kapsamlı sitesidir. Özel ders ile kendini geliştirmek isteyenlerin kaliteli, hesaplı ve kendilerine en uygun özel öğretmeni kolay ve hızlı bir şekilde bulmalarını sağlar.

Ozelders.com ile Türkiye'nin tüm şehir ve semtlerinde çok çeşitli konu ve alanlarda ders veren, konusunda uzman ve kalifiye öğretmenlere kolayca ve aracısız şekilde ulaşabilirsiniz. Ozelders.com'un kapsadığı ders alanları akademik dersler, sınav hazırlıkları, yabancı dil, bilgisayar, müzik, spor, sanat, kişisel gelişim, direksiyon ve özel eğitimi içermektedir.

Her yıl binlerce kendisini geliştirmek isteyen Ozelders.com aracılığı ile uygun bir eğitmen bulmakta ve hedeflerine ulaşmaktadır.

Ozelders.com Farkı

Lider

Ozelders.com, Türkiye'nin en önde gelen özel ders sitesidir ve her yıl binlerce kişiyi özel ders amacıyla bir araya getirmektedir.

Ücretsiz

Ders almak veya ders vermek için ücretsiz üye olabilirsiniz. Dilerseniz ücretli hizmetler ile hızlı ve kolay şekilde öğrenci bulabilirsiniz.

Kapsamlı

Ozelders.com, Türkiye'nin tüm şehir ve semtlerinde hangi tür ders olursa olsun hızlı ve kolay şekilde öğretmen bulmanıza imkan sunar.

Pratik

Detaylı arama seçenekleri ile kendi kriterlerinize uyan ders verenleri veya ders almak isteyenleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Güvenli

Ozelders.com ile kişisel bilgileriniz, ulaşım bilgileriniz ve mesajlarınız güvenli şekilde saklanmaktadır ve kontrolünüzdedir.

İletişim

Başarı Hikayeleri

İngilizce, hayatımın bir bölümünde hobiydi, sayenizde şimdi profesyonel mesleğim haline geldi. Hem maddi hem de manevi mutluluğu en üst düzeyde yaşattığınız için ilgili yetkililere şükranlarımı sunuyorum.

Kemal Hoca - İstanbul